I díky maličkostem pomáháme měnit svět i sebe k lepšímu.

Gumex kariéra - pozice

Baví Vás práce ve skladu a zároveň uvítáte změnu pracovního režimu při rozvozech zboží zákazníkům? Hledáme zástupného řidiče a skladníka!

Skladník/Řidič

Pracovní náplň:

- vychystávání zboží na míru pro příchozí zákazníky
- práce s čtečkou čárových kódů
- práce s PC ( IS Helios, Microsoft office)
- balení připraveného zboží pro expedici
- obsluha VZV
- rozvoz zboží zákazníkům 1týden/měsíc - trasy do 300km/den

Požadujeme:

Fyzická zdatnost
Spolehlivost
Chuť pracovat
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

- Jednosměnný provoz v době 7:30 – 16:00, volné víkendy
- Zajímavou práci s moderní manipulační technikou
- Zaškolení do všech činností
- Přátelské prostředí
- Pravidelné měsíční prémie. Výše odměny závisí na vašem výkonu a osobním přístupu.
- Měsíční plat 31 - 33 tisíc hrubého
- Příspěvek na stravu 75,-Kč/den
- 23 dnů dovolené

Zveme vás na virtuální prohlídku:

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sezemická 2885/6, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

31000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

GUMEX, spol. s r.o.

Kontakt

Zuzana Tomečková
Telefon: +420 734 150 169

Zaujala vás naše nabídka a splňujete požadavky v inzerci?

To jsme moc rádi, už zbývá jenom jeden krok.
ODPOVĚDĚT a vložit aktuální životopis s fotografií. Osobní schůzky realizujeme s vhodnými kandidáty velmi rychle.
Na viděnou

Kde nás najdete?

Strážnice

Za Drahou 1856

Strážnice

696 62

Praha

Sezemická 2885/6

Praha 9 - Horní Počernice

193 00

Brno

Modřická 785/66

Moravany u Brna

664 48

Hradec Králové

Kladská 1082/67

500 03