I díky maličkostem pomáháme měnit svět i sebe k lepšímu.

Gumex kariéra - pozice

Jsme velkoobchodní a výrobní rodinná firma s 27 letou tradicí.
Na pražské pobočce rozšiřujeme tým obchodníků.
K pěti specialistům prodeje na prodejně hledáme obchodníka do terénu.

Regionální obchodní manažer/ka, region Čechy

Co budete dělat:

Budete si plánovat a realizovat obchodní schůzky za účelem prodeje hadic, těsnění, podlahovin, technické pryže a služeb s nimi spojenými u našich zákazníků.
Veškeré informace získané z jednání budete dále zpracovávat a ve spolupráci s kolegy budete předkládat zákazníkům řešení nebo obchodní nabídky.
Vaším cílem pak bude tyto obchodní případy realizovat, získávat tím nové zákazníky a rozšiřovat spolupráci u těch stávajících.
Budete budovat obchodní vztahy a reprezentovat firmu Gumex a její hodnoty přímo v terénu mezi našimi zákazníky.
K naplnění vašich cílů vám poskytneme vše potřebné.
Komplexní zaškolení k produktům a firemním procesům. Seznámení se s portfoliem našich zákazníků.
První týdny v provozu na prodejně a skladu pro získání přehledu o tom jak firma funguje.
Pak společné schůzky u zákazníků se zkušenějšími kolegy.
Samozřejmostí je podpora a vedení od vedoucího prodeje i všech kolegů z nákupu, prodeje a výroby.
Po zaškolení se od vás očekávají 3 dny v týdnu na cestách u zákazníků v rámci ČR.

Co požadujeme:

Předchozí praxe v obchodu, prodeji a prokazatelné výsledky.
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti.
Samostatnost, tah na branku, pozitivní myšlení.
Chuť posouvat se vpřed a proaktivní přístup.
Anglický nebo německý jazyk výhodou.
Řidičský průkaz sk. B. – aktivní řidič.

Co vám nabízíme:

Prodej technického hmatatelného produktu v B2B sektoru.
Zázemí stabilní, moderní a stále se rozvíjející české rodinné firmy.
Firemní auto, mobil, PC - možnost využití vzdáleného přístupu.
Transparentní odměňování – základní mzda + motivační ohodnocení dle výsledků.
Práce na plný úvazek. Možné přizpůsobení pracovní doby dle dohody.
Stravenkový paušál do mzdy, karta Multisport, 23 dnů dovolené.
Volné víkendy a svátky.

Informace k výběrovému řízení:

Předpokládaný nástup: dle dohody, nejdříve 1.1.2022

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sezemická 2885/6, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

GUMEX, spol. s r.o.

Kontakt

Jana Lagová
Telefon: 605 72 63 93

Zaujala vás naše nabídka a splňujete požadavky v inzerci?

To jsme moc rádi, už zbývá jenom jeden krok.
ODPOVĚDĚT a vložit aktuální životopis s fotografií. Osobní schůzky realizujeme s vhodnými kandidáty velmi rychle.
Na viděnou

Kde nás najdete?

Strážnice

Za Drahou 1856

Strážnice

696 62

Praha

Sezemická 2885/6

Praha 9 - Horní Počernice

193 00

Brno

Modřická 785/66

Moravany u Brna

664 48

Hradec Králové

Kladská 1082/67

500 03